Ohlasy

 • Focení s Pavlem mě velice bavilo, skvělá komunikace. Nervozita ze mě brzy spadla a moc jsem si to užila. Určitě všem doporučuji. Až budu příště potřebovat nějaké fotky, vím, ke komu zajít. =) Moc děkuji za výborně odvedenou práci.
  Míša Klimešová
 • Focení v ateliéru s Pavlem se víc než povedlo. Bylo úžasné. Do ateliéru jsme donesli víno a chuťovky, aby bylo focení příjemnější. Jiřík se totiž fotil poprvé. Přátelská atmosféra dodala fotkám osobitost a kouzlo. Moc děkujeme.
  Táňa a Jirka
 • Pavle a Adame, moc bychom vám chtěli poděkovat za skvělé fotky a video z našeho svatebního dne. Focení a točení s vámi bylo velice příjemné a zábavné. Moc jsme si to užili… Oceňujeme váš přátelský a profesionální přístup a výborné nápady. Výsledek vaší práce opravdu stojí za to. Jste skvělá dvojka a můžeme vás každému jen doporučit!
  Petra a Jarda Kantovi
 • Pavle, moc Ti děkujeme za čas, který jsi s námi strávil v náš svatební den. Nejen my, ale všichni svatebčané byli nadšeni z tvého profesionálního přístupu a z tvých nápadů. Fotky jsou bezvadný a vždycky nám připomenou náš významný den :-) Díky moc, můžeme Tě jen doporučit dál!
  Lenka a David Blabolovi
 • Příjemná komunikace, originální nápady, ochota a vstřícnost, prostě naprostá spokojenost. Můžeme jen vřele doporučit. Mockrát děkujeme.
  Míša a Honza Krákorovi
 • Naprostá spokojenost, jak ateliérové fotografie, tak fotografie ze svatby jsou profesionální, spontánní a uvolněné, nemají chybu. Spolupráce s Vámi velice příjemná, jistě na Vašich fotografiích nejsme naposledy:)
  Veronika a Michal Pikrtovi
 • Chtěli bychom moc poděkovat sympatickému a profesionálnímu týmu ze studia Foto Fara. Focení bylo díky jejich přístupu velmi uvolněné a také zábavné. Dokázali hezky zachytit atmosféru celého našeho svatebního dne, takže si budeme moci ještě dlouho pomocí fotografií i videa připomínat naši krásnou svatbu. Děkujeme.
  Zuzana a Milan Bardovi
 • Dne 23.6. se v zahradách hotelu Courtyard by Marriott Pilsen konala dlouho připravovaná Garden Party a její zdokumentování pro nás bylo více než důležité. Na základě výborných referencí jsme si vybrali studio Foto Fara a rozhodně jsme neprohloupili... Profesionální fotografie, velice příjemné vystupování a nenápadná společnost fotografa Pavla Fary splnila nad míru naše očekávání.
  Tereza Vašíčková, Sales Manager Courtyard by Marriott Hotel Pilsen
 • Byli jsme skutečně nadmíru spokojeni s Vašimi službami. Fotky jsou úžasné. Vaše ochota, milé jednání a profesionální přístup je to, co by měl mít každý ve Vašem oboru. Jste skutečně člověk přesně na svém místě. Každému Vás vřele doporučíme a určitě rádi využijeme opět Vašich služeb. Přejeme mnoho úspěchů a dalších spokojených zákazníků.
  S pozdravem manželé Marcela a Martin Černých
 • Adama Faru jsme si vybrali na natáčení naší svatby, protože jsme na něj dostali dobré doporučení od známého. Ve všem byla snadná a jasná domluva, dodržení předem domluvené ceny a rychlé zpracování. Cokoliv jsme chtěli, nám s ochotou bylo splněno a v ničem nebyl problém. Video bylo výborně sestříhané a do toho skvěle zakomponovaná hudba, kterou jsme si sami vybrali. Splnil se mi i můj největší požadavek - video je přirozené! Nezúčastnili jsme se my natáčení, ale zúčastnila se kamera. Tím vystihla tu pravou a nestrojenou atmosféru našeho svatebního dne. Všem doporučujeme služby příjemného, sympatického a usměvavého týmu Fotofara.
  Zuzka a Olda Polákovi, Tetín u Berouna